KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Ankara’nın merkezindeki konumuyla ENA Laboratuvarları hizmetinizde. Biyokimya ve Mikrobiyoloji ruhsatı olan laboratuvarımızla ilgili tüm detaylara web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKASI

ENA Laboratuvarları yeni bir Laboratuvar olarak faaliyete başlamış olup faaliyetini ISO 15189 kriterlerine göre yürütmektedir. En kısa zamanda akreditasyon için başvuru çalışmalarını başlatacak olan ENA Laboratuvarları günlük iç kalite kontrol çalışmaları ve dış kalite kontrol çalışmaları ile sonuç doğruluğunu teyit eden anlayışta olacaktır.

MİSYONUMUZ

Laboratuvar hizmetleri alanında her zaman öncü, yenilikçi ve ileri laboratuvar teknolojilerini hastalarına sunarak sektöründe lider olmak. İleri teknolojileri kullanarak, laboratuvar hizmetleri alanında sonuç standartlarını yükseltmek.

VİZYONUMUZ

Güvenilir, kaliteli, zamanında test sonucu üreten, Türkiye’deki en yaygın laboratuvar grubu olmak.

DEĞERLERİMİZ KİM OLDUĞUMUZU VE NEYİ TEMSİL ETTİĞİMİZİ GÖSTERMEKTEDİR.

DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK
DOĞRULUK
MÜKEMMELLİK
KALİTE
SAYGI
TAKIM RUHU
GİZLİLİK
YASAYA UYGUNLUK
HESAP VERİLEBİLİRLİK
YENİLİKÇİLİK
ÇEVREYE SAYGI
KARİYER

ENA Laboratuvarları ile çalışmak isteyenler aşağıdaki mail adresine özgeçmişleri ile başvuru yapabilirler. Firmamıza ulaşan özgeçmişler incelenerek 1 yıl boyunca saklanacaktır. Açık pozisyon oluşması halinde öncelikle mevcut başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Özgeçmişlerinizi ik@ena-lab.com adresine gönderebilirsiniz.

Top